Markety spożywcze - Najtańszy market - Tanie zakupy spożywcze | Vollmart

18 Niepodległości Avenue,
02-653 Warsaw

Every day: from 8:00 to 16:00

  • En
  • Pl
  • De

Vollmart hard discount chain. Here, the customer only pays for the product

Advantages of shopping at a hard discount

Price
At Vollmart, you will find goods at prices that are at least 20% lower than the local competition.
Quality
At Vollmart, we only offer proven products that meet quality standards.
Professionalism
We employ competent employees who are ready to help at any time.
Choice
A proven range means that everyone will find the right products for them.

By purchasing from VOLLMART you can

save at least 20%. How it’s possible?

Co to jest hard dyskont?

Hard dyskont to format placówki handlowej wyróżniającej się cenami przynajmniej o 20% niższymi niż w lokalnej konkurencji, dzięki czemu staje się najtańszym miejscem zakupów na rynku. Co ważne, tak duże rabaty na produkty nie są promocjami czasowymi, a stałymi cenami. Vollmart zapewnia je dzięki optymalizacji procesów handlowych oraz rezygnacji z kosztownego, często zbędnego wyposażenia, reklam oraz gazetek promocyjnych. Towary w hard dyskoncie znajdują się bezpośrednio na paletach, a klienci mogą je brać prosto z kartonów i opakowań zbiorczych. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas pracowników, co przekłada się na oszczędności finansowe dla pracodawcy. Dzięki nim może on dodatkowo obniżyć ceny dostępnych towarów. Zakupy prosto z palet są dzięki temu tańsze przynajmniej o 20% niż u lokalnej konkurencji. Nowoczesny hard dyskont Vollmart oferuje przede wszystkim artykuły spożywcze: żywność i napoje, ale w asortymencie ma też kosmetyki , środki higieniczne i czyszczące oraz artykuły przemysłowe gospodarstwa domowego.. Dzięki temu klient może nabyć rzeczy codziennego zapotrzebowania w bardzo konkurencyjnych cenach. Hard dyskont Vollmart ma w asortymencie towary pochodzące przede wszystkim od lokalnych producentów, ale również konsument znajdzie marki międzynarodowych dostawców.

Czym hard dyskont różni się od supermarketu?

Hipermarket, supermarket, dyskont – pojęcia te często używane są wymiennie. To błąd, ponieważ każdy z tych terminów oznacza sklepy innego formatu. Różnią się one między sobą kilkoma czynnikami, wśród których najważniejszym jest powierzchnia. Dyskonty, w tym również hard dyskonty w Polsce, cechują się zazwyczaj mniejszą powierzchnią (sklepy Vollmart mają ok. 1000 m2), choć niekiedy mogą dorównywać wielkością supermarketom. Jeśli chodzi natomiast o supermarkety, to przyjmuje się, że są to sklepy, których powierzchnia handlowa wynosi maksymalnie 2500 m2. Hipermarkety to z kolei sklepy o wielkości powyżej 2500 m2. Ważnym czynnikiem rozróżniającym polskie markety spożywcze jest również ekspozycja produktów. Dyskonty skupiają się zwykle na zawężonej ofercie towarów i na jak najniższych cenach. Najczęściej oferują artykuły spożywcze, choć najtańszy hard dyskont Vollmart ma w asortymencie także innego typu produkty. Supermarkety proponują żywność oraz szerszą ofertę artykułów przemysłowych. Z kolei, w hipermarketach można znaleźć niemal wszystko – począwszy od jedzenia, przez kosmetyki, chemię gospodarczą, aż po elektronikę i tekstylia.

Gdzie można zrobić tanie zakupy spożywcze?

Poszukując najniższych cen i marketu, który jest blisko i „pod ręką”, najlepiej wybrać zakupy z palet w hard dyskoncie Vollmart. Można tam zrobić najtańsze zakupy spożywcze, a także nabyć towary innego rodzaju – środki czystości, podstawowe rodzaje kosmetyków do codziennego użytku czy artykuły przemysłowe.

Hard dyskont Vollmart – najczęściej zadawane pytania

W jakich miastach znajdują się hard dyskonty Vollmart?

Aktualnie zakupy w hard dyskoncie Vollmart można zrobić w Siedlcach, a 29 kwietnia uruchomiony został sklep w Słupsku. W planach mamy otwarcie placówek w innych miastach i regionach kraju. Zatem, już wkrótce będzie można nas znaleźć też w innych miejscowościach.

Czy można robić zakupy w sklepie internetowym Vollmart?

Aktualnie opcja ta jest niedostępna. Nasi specjaliści pracują jednak nad stworzeniem internetowego sklepu, w którym klienci z całej Polski będą mogli zakupić artykuły w konkurencyjnych cenach. W niedługim czasie planujemy uruchomienie sklepu w formie online. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Jakie produkty można kupić w hard dyskontach Vollmart?

Nasz asortyment obejmuje produkty od sprawdzonych marek i dostawców polskich oraz zagranicznych. Oferujemy artykuły spożywcze (nabiał, kasze, alkohol, kawę i herbatę, słodycze, przekąski słone), napoje, a także chemię gospodarczą, przemysłową, kosmetyki, akcesoria kuchenne oraz artykuły sezonowe. Systematycznie pracujemy nad poszerzaniem oferty, aby móc zaoferować klientom jeszcze więcej towarów w najlepszych cenach.

Na jakie zniżki można liczyć w sklepach Vollmart?

Dzięki skutecznej optymalizacji handlowej i marketingowej możemy zapewnić naszym klientom najtańsze zakupy z cenami niższymi przynajmniej o 20% w porównaniu z konkurencją. Zamiast promocji i obniżek na wybrane produkty, zapewniamy zatem najniższe ceny na wszystkie oferowane towary.