Sklepy - Markety - Najtańsze zakupy - Market spożywczy | Słupsk i okolice | Vollmart

al. Niepodległości 18,
02-653 Warszawa

Codziennie: od 8:00 do 16:00

  • En
  • Pl
  • De

Sklepy Vollmart Supermarket Słupsk i okolice | Hard dyskont Vollmart

Godziny otwarcia:

Codziennie: od 7:00 do 21:00

 

Sklepy Słupsk

Obecnie hard dyskont Vollmart znajduje się nie tylko w Siedlcach. Otworzyliśmy kolejny market w Bolesławicach koło Słupska, gdzie mieszkańcy mogą zrobić zakupy stacjonarne tańsze przynajmniej o 20% niż w innych sklepach. Klienci mają możliwość kupienia wyselekcjonowanych produktów pochodzenia polskiego i zagranicznego prosto z palety!

Vollmart to nowoczesna sieć hard dyskontów, w której dostępne są dobrej jakości artykuły spożywcze oraz przemysłowe. Oferujemy towary od sprawdzonych dostawców lokalnych.

Sklepy spożywcze Słupsk

Kolejne hard dyskonty powstaną wkrótce w wielu polskich miastach. Mieszkańcy miejscowości powyżej 50 tys. będą mogli zrobić stacjonarne i najtańsze zakupy. Bolesławice k. Słupska to jedno z wielu miejsc, w których konsumenci mają prawo do zakupu sprawdzonych jakościowo towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz tego z oferty Vollmart już wkrótce skorzystają osoby preferujące zakupy online. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć dostęp do tanich produktów bez wychodzenia z domu.

Market w Słupsku

Nowy dyskont położony w popularnym mieście województwa pomorskiego już działa! Vollmart rezygnuje z dystrybucji gazetek promocyjnych czy nakładów finansowych na spoty reklamowe. Nasz market spożywczy Słupsk  z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom prawie 100 tys. miasta, którzy nie zamierzają przepłacać za zakupy.

Artykuły spożywcze, chemia gospodarcza i kosmetyki są dostępne w Vollmart, w zdecydowanie niższych cenach. W asortymencie naszego sklepu znajduje się od 800 do nawet 1200 produktów o sprawdzonej jakości.

Supermarkety Słupsk

Słupszczanie znaleźli dobry sposób na tańsze zakupy. Vollmart  w Słupsku cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców tego miasta. Każdego dnia obsługujemy setki zadowolonych klientów, którzy mają już dość mocno zawyżonych cen w konkurencyjnych sklepach. Słupsk – hard dyskont Vollmart zaprasza wszystkich zainteresowanych na tanie zakupy.