Praca w VOLLMART | Vollmart

al. Niepodległości 18,
02-653 Warszawa

Codziennie: od 8:00 do 16:00

  • En
  • Pl
  • De

Praca w VOLLMART

Sprzedawca – Kasjer

Miejsce pracy: Siedlce (w województwie mazowieckim)

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży;
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów;
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru;
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie.

Nasze wymagania

  • Otwartość na kontakt z Klientami;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki;
  • Nastawienie na współpracę.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe;
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie (szkolenia, nauka obsługi maszyn i urządzeń);
  • Nauka wszystkiego, co w handlu jest ważne;
  • Możliwości rozwoju i awansu.

Magazynier

  • Rozładunek oraz przyjęcie towarów od dostawców;
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym;
  • Prowadzenie dokumentacji dostaw;
  • Zapobieganie powstawaniu strat;
  • Umieszczenie towaru w sali sprzedaży, rotacja palet z towarem;
  • Obsługa wózka widłowego.

  • Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym;
  • Odpowiedzialność, rzetelność i efektywność w działaniu;
  • Dbanie o bezpieczne środowisko pracy;
  • Obowiązkowo posiadanie uprawnienia na wózki widłowe oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie;
  • Szkolenia w zakresie wykonywanych zadań;
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zespole.