Polski hard dyskont Vollmart debiutuje w Siedlcach - tu klient płaci wyłącznie za produkt | Vollmart

al. Niepodległości 18,
02-653 Warszawa

Codziennie: od 8:00 do 16:00

  • En
  • Pl
  • De

Polski hard dyskont Vollmart debiutuje w Siedlcach – tu klient płaci wyłącznie za produkt

24 lutego w Siedlcach przy ul. 3 Maja 60, został otwarty pierwszy w regionie nowoczesny hard dyskont Vollmart. Klienci znajdą tam wyselekcjonowane produkty pierwszej potrzeby: artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą oraz artykuły przemysłowe w cenach niższych przynajmniej o 20% niż w innym sklepach.

Hard dyskont Vollmart to propozycja stworzona w oparciu o jeden cel: zapewnienia mieszkańcom prawa do zakupu dobrej jakości towarów w najkorzystniejszych cenach. Jest to możliwe poprzez eliminowanie zbędnych, kosztotwórczych ogniw w drodze produktu na półkę, takich jak: gazetki, spoty reklamowe, drogie wyposażenie sklepu itp. Pomimo tego, że towar sprzedawany jest z palet i opakowań zbiorczych, Vollmart to sieć nowoczesna. Sklep jest jasny, czysty, bezpieczny i skoncentrowany na obsłudze klienta.

Zaczynamy w Siedlcach, a naszym celem jest zbudowanie sieci korzystnych cenowo i przejrzystych w swoim modelu działania nowoczesnych hard dyskontów. Kolejne sklepy Vollmart powstaną w miastach liczących minimum 50 000 mieszkańców. Następnym etapem będzie ekspansja na rynki zagraniczne. Dzięki temu produkty polskich producentów zyskają szersze rynki zbytu i kanały dotarcia do nowych klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszej sytuacji gospodarczej cena to często główny determinator decyzji zakupowych. Stąd przyjęta polityka cenowa jest przez nas ściśle kontrolowana. Jesteśmy przekonani, że klienci poszukujący towarów o najlepszym stosunku jakości do ceny i chcący wydawać pieniądze w sposób rozsądny, docenią naszą propozycję – mówi Wiktor Sawosz, właściciel Vollmart oraz Brand Distribution Group.

W nowoczesnym hard dyskoncie Vollmart znaleźć można atrakcyjne oferty pochodzące bezpośrednio od polskich producentów i zagranicznych dostawców. Naszym szczególnym zainteresowaniem cieszą się produkty pochodzące od polskich regionalnych i lokalnych dostawców. W Vollmart będzie do 1200 pozycji asortymentowych codziennego zapotrzebowania o sprawdzonej jakości.

Produkty oferowane przez Vollmart podlegają stałej kontroli, a w naszej ofercie pozostaną tylko te, które spotkają się z odpowiednim zainteresowaniem klientów. Posiadamy kompetentny Dział Zakupów, mamy własną strategię współpracy z dostawcami oraz stosujemy dynamiczną analizę cen i ruchu towarów – wylicza Joanna Weronika Bielecka, Manager Działu Zakupów Vollmart.

Na razie Vollmart będzie działał w formacie stacjonarnym, jednak niebawem oferta będzie dostępna także online.

Hard dyskont Vollmart w Siedlcach będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-22.00.